O Nas

mobilny salon kosmetyczny, kosmetyczka stąporków, końskie, kielce

Fresh & Beauty to salon kosmetyczny, w którym kompleksowo zajmiemy się Twoimi paznokciami, brwiami oraz rzęsami. Okazjonalnie wykonujemy również makijaże wieczorowe, ślubne itp.

Jesteśmy wyspecjalizowane w konkretnych dziedzinach kosmetyki po to, żeby wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. W myśl zasady: ,,jeśli jesteś od wszystkiego, jesteś do niczego”.

Praca jest naszą pasją; kreujemy piękną oprawę oczu – wykonujemy  hennę,  a  naszą specjalnością są przedłużane rzęsy w  dopasowanej do  Twoich potrzeb technice.  Oferta obejmuje rzęsy metodą 1:1, rzęsy metodą objętościową od 2D do 8D, a także permanentne podkręcenie rzęs – LVL.

Wykonujemy stylizacje paznokci metodą hybrydową oraz żelową z możliwością zdobień okazjonalnych.

W skład załogi wchodzi Natalia Rut-Solarz i Olga Dziubińska. Stworzyłyśmy wspólnie Salon w którym panuje miła atmosfera, klientki są obsługiwane  w indywidualny sposób. Służymy profesjonalną radą, która wynika z wieloletniej już pracy w zawodzie. Nasze kwalifikacje potwierdzone są certyfikatami, a najlepszym odzwierciedleniem naszych zdolności jest liczne grono stałych klientek 😊 szkolimy się aby zapewnić naszym klientkom usługi o najwyższym standardzie.

Dziękujemy za zaufanie.