Pielęgnacja dłoni i paznokci

PIELĘGNACJA DŁONI I PAZNOKCI

Zadbane dłonie i paznokcie to coś, co przyciąga uwagę i pozytywnie świadczy o każdym człowieku. Dla kobiet piękny manicure jest szczególnie ważny – starannie wykonany utrzyma się długo i będzie naszą wizytówką. Dlatego Fresh & Beauty oferuje dopasowaną do wymagań klientki pielęgnację dłoni i paznokci.

Zabieg odżywczo-regenerujący

Jako wstęp do manicure proponujemy zabieg odżywczo-regenerujący, który odnawia i pielęgnuje. Skóra naszych dłoni jest szczególnie narażona na kontakt z detergentami i wystawiona na działanie zmiennych temperatur oraz warunków atmosferycznych. Te trudne warunki sprawiają, że często jest zmęczona, przesuszona i traci jędrność szybciej, niż skóra w innych miejscach. Receptą na te dolegliwości jest regularna pielęgnacja z użyciem kosmetyków bogatych w substancje aktywne, które intensywnie odżywiają skórę. Zabieg odżywczo-regenerujący dobrze jest regularnie powtarzać dla utrzymania efektu, jednak nawet zastosowany jednorazowo przyniesie natychmiastową poprawę stanu skóry.

Manicure biologiczny

Kobiety, które cenią sobie naturalność, z pewnością będą zadowolone z wyboru manicure biologicznego. Taka forma pielęgnacji paznokci jest najdelikatniejsza – do wykonywania manicure biologicznego nie używamy bowiem żadnych metalowych narzędzi. Opracowanie kształtu paznokcia oraz pielęgnacja otaczających go skórek odbywają się bardzo ostrożnie, wyłącznie przy użyciu drewnianych i szklanych przyrządów. Ogranicza to ryzyko podrażnienia macierzy paznokcia oraz tkanek wokół niego. Manicure biologiczny jest szczególnie polecany osobom o cienkiej, wrażliwej płytce. Zabieg kończy się nałożeniem na paznokcie wybranego lakieru – można go wykonać jako wstęp do innych rodzajów manicure.

Manicure hybrydowy

Ten rodzaj manicure jest absolutnym hitem ostatnich lat i prawdopodobnie jeszcze długo nim pozostanie. Polega na nałożeniu na wstępnie przygotowane paznokcie specjalnego lakieru, który jest potem utwardzany w lampie UV. Manicure hybrydowy charakteryzuje się swoją wyjątkową trwałością – lakier może utrzymać się na paznokciach aż do 3-4 tygodni. Paznokcie hybrydowe nie poddają się uszkodzeniom, nie odpryskują ani nie matowieją. Dzięki manicure hybrydowemu możesz cieszyć się profesjonalnie pomalowanymi paznokciami znacznie dłużej.

Manicure hybrydowy jest też znacznie łagodniejszy dla paznokci, niż inne metody długotrwałego ozdabiania płytki. Lakiery hybrydowe nie niszczą powierzchni paznokcia. Usuwanie takiego manicure również nie wiąże się z ryzykiem naruszenia naturalnych warstw płytki. Manicure hybrydowy jest więc zupełnie bezpieczny i zapewnia długotrwały efekt zadbanych paznokci w pięknych, nasyconych kolorach.

Manicure żelowy

Manicure metodą żelową umożliwia przedłużanie krótkich paznokci, ale też trwałe ozdabianie naturalnej płytki. W zależności od preferencji, tipsy żelowe mogą do złudzenia przypominać paznokcie naturalne w delikatnych kolorach, albo też zapewnić spektakularny efekt w żywych i intensywnych barwach. Manicure żelowy można dopasować do każdego gustu – będzie pasował zarówno młodym dziewczynom, jak i ceniącym klasykę dojrzałym kobietom. To wszystko dlatego, że specyfika tego rodzaju manicure umożliwia ozdabianie go na wiele różnych sposobów.

Żel jest dobrą metodą przedłużania paznokci dla kobiet w ciąży, gdyż nie ma drażniącego zapachu. Dokładnie wykonany manicure żelowy utrzyma się na paznokciach w nienaruszonej formie około 4 tygodni.